Цільова аудиторія

Стоматологи спеціалізацій "Ортодонтія", "Ортопедична стоматологія", "Дитяча стоматологія", "Стоматологія", "Терапевтична стоматологія", "Хірургічна стоматологія", "Пародонтологія", "Щелепно-лицева хірургія".

Цілі навчання

Наша мета - представлення і демонстрація сучасних протоколів лікування кореневих каналів тимчасових та постійних зубів. Діагностика та сучасна класифікація пульпітів та періодонтитів. Комп′ютерна томографія та необхідність її використання. Визначення робочої довжини кореневого каналу. Інструментальна обробка кореневих каналів. Протоколи іригації кореневих каналів. Апексифікація та апексогенез. Огляд сучасних матеріалів для обтурації кореневих каналів. Відпрацьовування навичок роботи з ендомотором.

Огляд сучасних матеріалів для постендодонтичного відновлення коронки зубу. Сучасний протокол адгезивної підготовки зубу. Вивчення показників для подальшого ортопедичного відновлення кукси як тимчасових, так і постійних зубів. Класифікація штифтів та умови для їх використання. Відновлення функції зубу після ендодонтичного лікування. Відпрацювання навичок постановки скловолоконних штифтів.